Plastelina

Twórcze zajęcia wykorzystujące zdolności manualne malucha to doskonały sposób, by rozwijać kreatywność dziecka, przy jednoczesnym budowaniu własnej tożsamości — a to wszystko oblane sosem świetnej zabawy. Lepienie z plasteliny pozwala uwolnić pokłady wyobraźni oraz artystyczne zapędy malca, a tym samym pozytywnie wpływa na zdolności poznawcze. Dotyk stanowi jeden z podstawowych narzędzi, przy pomocy którym nasze pociechy poznają otaczający je świat, dlatego warto stawiać na gry i zabawy nacechowane sensorycznie.

Zestawy plasteliny w wielu kolorach

Nasz sklep plastyczny jest miejscem, w którym zaopatrzysz się w atrakcyjne przybory i materiały do modelowania w różnych technikach. Znajdziesz u nas zarówno pojedyncze artykuły, jak i atrakcyjne zestawy barw, dzięki którym razem ze swoim malcem stworzycie niepowtarzalny świat marzeń i kreatywnej zabawy. Starannie uformowane modele uzupełnisz natomiast wybranymi z całej masy ozdób i dekoracji, które także czekają na Ciebie na półkach naszego sklepu.

AligaColorinoCrayola - USAInterdrukJovi - HiszpaniaLefranc & BourgeoisMorocolor - WłochyPignaSnazarooStabilo
Zapisz się do naszego Newslettera

Aby otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w naszym sklepie

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zamknij